151

Re: leo-x monster truck

jak jsem říkal tak ty auta ma ted bratr, takže až se k němu dostanu tak to nafotim. Jinak na tom videu je to už po tuningu...

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

152

Re: leo-x monster truck

Jo takhle tak to jo. :idea: Hele sem jeste premejslel ze dam pric spalovaka a poridim e savage,ale to patri asi jinam big_smile .No a jinac me jeste neposlaly ani maila ze uz to expedovaly fakt me uz ser... sakra :evil: no tak tuning budu obednavat jinde todle je fakt hruza

153

Re: leo-x monster truck

Áááá tak už je doma  lol mam nabito tak du testovat,sem zvědavej mam tam tu370ku big_smile

154

Re: leo-x monster truck

Tak jak jsi spokojenej???

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

155

Re: leo-x monster truck

No asi takhle nic moc to neprejede žádná sila asi baterky v haji sou uz stary big_smile tak sem ted byl koupit 2500 nabiju a zkusim lol .jo a jinak je možný aby sem měl motor tak horkej že na něm neudržíš prst po 5 minutách jezdení sem a tam asi 10kmh?doufam že to bude jezdit lip stema new bat.ted mě nanda synovec z x modem v zakladu :evil:

156

Re: leo-x monster truck

Zdarec,gratuluji k pořádnému stroji:).  si do něj kup obyč. Speed 300 6v plus chladič,6-7 článek nimh. Ja mám obyč. Gp 1300mAh sletované do packu ( teď nevím ja se označují jestli 2/3AA nebo tak nějak smile ) a na půl plynu se staví na zadní.

Himoto trugy 1:10,  dostává céres a drží :-) ,Mini Inferno 1:16 , Nesmrtelné Leo-X monster 1:20 , Traxxas splašené E-střevo VXL 1:16

157

Re: leo-x monster truck

No ten akupak z 2/3 článků jsme tady už probrali a určitě ho to chce...  Spíš je mi divné to hřání motoru... tolik by to nemelo...

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

158

Re: leo-x monster truck

Jo diky  smile  na ten motor se chystam protoze todle vubec nejede roll .no sem myslel že už todle autí nikdo nema big_smile  a asi nas par bude to je dobre.nevíš co stim horkym motorem?nebo je to normalni :?:

159

Re: leo-x monster truck

Takhle přes net těžko posoudit  smile ale moc normální mi to nepříjde, vzponínám že moc nehřál. Mohlo by být někde neco zadřeného, kluzná ložka, nebo převodovka... Jakej máš pastorek? Dlouhým laborováním jsem dospěl k idealu 10 zubů...  k tomu 6V motor a ten akupak a uvidíš jak poletí. To auto je fakt držák, brácha s ním jezdí už 3 roky bez oprav a to ho jednou utopil v přehradě. Teď mu ale odešlo plastové ozubení v převodovce, takže začal repasovat z toho mého nepoužívaného ...

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

160

Re: leo-x monster truck

No mam v tom ten pastorek co tam byl ještě sem to nak nerozebýral tak nevim co vtom je :oops: .sem koukal a je vsude naka vazel.tak snad je i vevnitř.taky se me to nak nezdá  roll no nabíjim jak vzteklej tak to zkusim jeste 1nou treba se to ustálý a nebude to tak hřát :?

161

Re: leo-x monster truck

Mně se motor taky trochu víc zahříval,ale jak jsem do něj koupil aktivní chladič tak mám klid. Časem si do něj kup ještě kuličkové ložiska a uvidíš ten rozdíl. Jinak je to fakt držák! Mně o víkendu spadl ze schodů ( letěl o patro níž ) a v pohodě nic mu není smile

Himoto trugy 1:10,  dostává céres a drží :-) ,Mini Inferno 1:16 , Nesmrtelné Leo-X monster 1:20 , Traxxas splašené E-střevo VXL 1:16

162

Re: leo-x monster truck

no to me se hreje nak moc nudrzis neněm prst :? jak tam napojíš ten aktiv?bych zkusil nakej vetracek z compubo znečeho jinýho.muzes nahodit naky fota?Jinak sem spokojenej vypada bytelně big_smile  to u nitro x factora ktora kterej má sice pár kileček lol vodchází pořát něco :evil:  tak ted leží chudak ve sklepě nemocnej no.

163

Re: leo-x monster truck

Jo a ještě sem se chtěl zeptat na co sou ty bilí 4šroubky na radiu :oops: jináč poradte kde maj nejlevnejší tuning pls.

164

Re: leo-x monster truck

Ten větrák sem napájel přímo za vypínač. Jak ho zapnu tak se rozjede a ochlazuje motor pořád. Koupil sem přímo aktiv. chladič na motor velikosti 300,na 7,2V. Ložiska,oc.poloosy a tlumiče sem koupil u rumreicha v brně,za skoro poloviční cenu než jinde:). Nevim které 4 šroubky myslíš,já tam mám jen 2 a to jsou trimy:). Jo a ten slabý motor se mi taky tak hřál.

Himoto trugy 1:10,  dostává céres a drží :-) ,Mini Inferno 1:16 , Nesmrtelné Leo-X monster 1:20 , Traxxas splašené E-střevo VXL 1:16

165

Re: leo-x monster truck

ty šroubky sem uz pořešil sou to taky trimy akorat nechapu proč tam sou když mam ty 2kroutáky hm roll .koukal sem na naky motorky a našel sem 2 _ 300 6v  a   300 7.2.no zkusim najit stranky toho rumrejcha big_smile

166

Re: leo-x monster truck

Vem si ten 6V. Má o hodně víc otáček. Když tady se nesmí dávat odkazy na obchody u nás,tak ti zkouším pomoct takhle.

Himoto trugy 1:10,  dostává céres a drží :-) ,Mini Inferno 1:16 , Nesmrtelné Leo-X monster 1:20 , Traxxas splašené E-střevo VXL 1:16

167

Re: leo-x monster truck

Ok diky big_smile .no ale myslim že tad uz to je snad jedno stema odkazama

168

Re: leo-x monster truck

Co tuty články ty by se vešli ne?http://www.jr-models.cz/index.php?&desktop=eshop&set_menu_eshop_id=81 :?:

169

Re: leo-x monster truck

Jo v jr-models sem koupil ložiska,tlumiče... A aku sem vybrakoval z letadla na el.motor 400. Jinak ti aku udělají v každým trošku lepším model. obchodě. Ty tužkové dej do vysílače a ten držák zahoď někam hodně daleko smile   . Na pohon se vůbec nehodí a nehoň se za co největší kapacitou.

Himoto trugy 1:10,  dostává céres a drží :-) ,Mini Inferno 1:16 , Nesmrtelné Leo-X monster 1:20 , Traxxas splašené E-střevo VXL 1:16

170

Re: leo-x monster truck

Nejspiš začnu těma ložiskama a tim packem.ty 1300 vydržej jak dlouho a jak to maš spajený me napadlo že by mohly jít 3 a 3 nasebe to je vpoho ne?jinac sem zjistil ze me vtom obcas praska když jedu dozadu a dam hned dopředu :oops:  a ještě se my zdá že to dozadu jede nak pomalejc než dopředu nevim jestli to tak už bylo nebo ne asi sem nak mymo lol bo nevim

171

Re: leo-x monster truck

Ano, zpátečka má v regulátoru míň ampér... takže je pomalejší. To křupání mi dělalo také. Tenhle regulátor nemá mezi plynem a zpátečkou brzdu. Tak ho šetři  a nechávej chvilku volnoběh, než změníš směr jízdy. Ty články spájej drátkama, nebo plíškama do jakéhokoliv tvaru, který se ti tam vejde a zadav do smršťovací folie. A jestli nemáš zkušenosti s pájením baterek, tak si o tom nejříve trochu něco nastuduj. jako správný postup a tak..

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

172

Re: leo-x monster truck

Tak to pajeni radsi nebudu pokoušet snad mě to udělaj na kramě big_smile co bracha už jezdí :?: jináč odkad že ste?

173

Re: leo-x monster truck

To křupaní je jak přeskočí něco jako spojka,na ochranu převodů. Ty 1300 vydrží podle stylu jízdy 15-40 min:)

Himoto trugy 1:10,  dostává céres a drží :-) ,Mini Inferno 1:16 , Nesmrtelné Leo-X monster 1:20 , Traxxas splašené E-střevo VXL 1:16

174

Re: leo-x monster truck

Takže se toho křupání nemusim bát když je to jen málo kdy?jo a ještě proč ne tu největší kapacitu? :oops:

175

Re: leo-x monster truck

Proč ne největší kapacitu? Podle toho co jsi psal,sem pochopil že jsi koupil nějaké 2500. A z 99% to budou nějaké nimh tužky. Poslední opravdu dobré pohonné tužky byly nicd sanyo 600mAh,které v pohodě daly 10A. Vem si leoška do ruky a vlítni do nějakého obchodu a tam ti poradí.

Himoto trugy 1:10,  dostává céres a drží :-) ,Mini Inferno 1:16 , Nesmrtelné Leo-X monster 1:20 , Traxxas splašené E-střevo VXL 1:16