1

Téma: RC Drift Liberec

Dnešní, vlastně už včerejší Trénink smile

2

Re: RC Drift Liberec

To je nádherné, tohle mě fakt láká, akorát jsem nenarazil na někoho z okolí kdo to jezdí a sám je to o ničem....

Kyosho MP9e 1:8 / Axial XR10 / HPI Crawler King 1:10
Orion MR8& 1950kV, Tekin FXR, Novak M2Dig, Orion 4S 6400mAh 90C, Ko propo, Hitec, Futaba 4PK, Raytronic C60            http://rakovi.rajce.net

3

Re: RC Drift Liberec

Zase jedno z mála videí, co jsem dokoukal až do konce.
Fakt parádní.... jízda, kamera a vůbec.... wink

Savage FLUX HP tuning - Futaba 4PL  / Multiplex Funcopter v2         byl E-Savage
naše RC kalkulačka        Foto   Video

4

Re: RC Drift Liberec

Fik napsal:

Zase jedno z mála videí, co jsem dokoukal až do konce.
Fakt parádní.... jízda, kamera a vůbec.... wink

Jéé smile tak to mám radost, že se líbí... smile

Naposledy upravil: MalTake (17. 05. 2012 10:23:52)

5

Re: RC Drift Liberec

Pravda,taky některý videa prolítnu,ale tohle jsem zkoukl dokonce 2x.Paráda,těším se na další.

E revo

6

Re: RC Drift Liberec

Druhý Video je na světě ! Tak příjemnou zábavu na těch pár minut smile ...

7

Re: RC Drift Liberec

co to je za podvozek ten červenej mustang?

Latrax Teton
bejvávalo E-Revo, E-Maxx

8

Re: RC Drift Liberec

pavelcivka napsal:

co to je za podvozek ten červenej mustang?

LRP S10 Blast TC smile

9

Re: RC Drift Liberec

Super, jezdí se to někde v Praze a okolí?

Kyosho MP9e 1:8 / Axial XR10 / HPI Crawler King 1:10
Orion MR8& 1950kV, Tekin FXR, Novak M2Dig, Orion 4S 6400mAh 90C, Ko propo, Hitec, Futaba 4PK, Raytronic C60            http://rakovi.rajce.net

10

Re: RC Drift Liberec

Dobra otazka....pripadne jaky pouzivate podvozky, krom toho LRP

**XRAY XB9 Brushless**                                                         **Xray XSCT-projekt ve vystavbe**
Bylo:HB-D8Te E-Revo, Serpent S811 brushless, Xray 808e, Losi 8ight Te 1.0,  Schumacher CAT SX, HPI E-Firestorm FLUX.

11

Re: RC Drift Liberec

filipb napsal:

Dobra otazka....pripadne jaky pouzivate podvozky, krom toho LRP

taky bys zkusil?

Kyosho MP9e 1:8 / Axial XR10 / HPI Crawler King 1:10
Orion MR8& 1950kV, Tekin FXR, Novak M2Dig, Orion 4S 6400mAh 90C, Ko propo, Hitec, Futaba 4PK, Raytronic C60            http://rakovi.rajce.net

12

Re: RC Drift Liberec

No musim rict, ze se mi to docela libi....na opatvove vedle ty nasi novy drahy je super asfaltovej placek...

**XRAY XB9 Brushless**                                                         **Xray XSCT-projekt ve vystavbe**
Bylo:HB-D8Te E-Revo, Serpent S811 brushless, Xray 808e, Losi 8ight Te 1.0,  Schumacher CAT SX, HPI E-Firestorm FLUX.

13

Re: RC Drift Liberec

Kuci jezděj xray-e, tt-čka atd... Řekl bych že je to v podstatě jedno, záleží co komu vyhovuje ( otevřený zavřený diferáky či volnoběžka řemínek či kardan atd) možnosti nastavení podvozků se také liší  .) takže asi tak ...

14

Re: RC Drift Liberec

Super videa smile jsou parádně zpracovaný a určitě super poježdění wink vypadá to fakt parádně smile jen tak dál kluci smile

Xray XB8e'16/Tekin 2050kv/Xerun 150A/Savöx/Graupner X-8N
Xray XB4/Trackstar 5,5/Dualsky XC870TF/Savöx
Team Associated SC10 4x4/Trackstar 4,5/Dualsky XC850TF/Savöx