1

Téma: Pravidla pro vkládání inzerátů

Do sekce Bazar se vkládají nabídky a poptávky následovně:

a) Nadpis musí obsahovat jasnou identifikaci prodávané nebo poptávané věci. Musí být u nadpisu uvedeno, zda se jedná o prodej nebo koupi (poptávku).

Příklad nadpisu prodeje: Prodám Hyper 9 - celé auto

Příklad nadpisu koupě: Koupím držák ramen MBX-6 MUGEN, přední s ALU

b) V textu inzerátu uveďte přesný popis věci, a pokud s tím nemáte problém, tak co nejvíce možných kontaktů na Vás  !!.

b1) Vložení samotného odkazu na Modelbazar je nepřípustné a takový "inzerát" je smazán bez upozornění.

c) Případné změny doplníte novým příspěvkem (pokud nestihnete limit 10 minut na úpravu posledního příspěvku).

d) Špatně uvedené inzeráty budou redakčně upraveny. V případě neúplných údajů bude moderátorem uvedeno v textu inzerátu, že tam máte chybu. Do 24 hodin ji prosím odstraňte, jinak bude inzerát smazán.

e) Pokud budete chtít inzerát smazat, napíšete do inzerátu nový příspěvek s žádostí o smazání.

f) Inzerát nesmí obsahovat jakýkoliv kontakt, který je součástí eshopu nebo stránek, které se zabývají prodejem RC modelů a náhradních dílů - prostě a jednoduše - komerční inzeráty nejsou povoleny.

Naposledy upravil: Fik (16. 01. 2013 10:39:46)

2

Re: Pravidla pro vkládání inzerátů

Upraveno písmeno b/
V textu inzerátu uveďte přesný popis věci, a pokud s tím nemáte problém, tak co nejvíce možných kontaktů na Vás  !!.

Jelikož povinné uvádění telefonu a ostatních kontaktů je pozůstatek z dřívější doby a ani já jsem nikdy velký příznivec těchto povinností nebyl, rozhodli jsme se s moderátorem Lukidolem  upravit pravidlo tak, jak je výše napsáno.

Savage FLUX HP tuning - Futaba 4PL  / Multiplex Funcopter v2         byl E-Savage
naše RC kalkulačka        Foto   Video

3

Re: Pravidla pro vkládání inzerátů

Z důvodu aktuálnosti , se tři měsíce od posledního příspěvku inzeráty přesouvají do archivu.
V případě "smazání" stále aktuálního inzerátu mi napište a jej vrátím do sekce "modelbazar".

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -