1

Téma: Praha-Košík 27.6.2010 Elektro 1:10

Tady je fotoreport ze sobotního závodu v Praze na Košíku.
Moc pěkná akce,rychlá dráha,pěkný svezení a super poježdění.
Byly vidět nádherný souboje i pěkný karamboly a závodníci si nedarovali ani centimetr dráhy  :twisted:
http://nohajz.rajce.idnes.cz/Praha-Kosik_26.6.2010/

2

Re: Praha-Košík 27.6.2010 Elektro 1:10

Dobrý fotky,je tam dost žlutejch triček lol jo ani metr boje fakt o každý centimetr,super a na to že se to jelo vlastně na louce kde se normálně venčí psi,luxus.To by se mistři z Rakoska divili na čem se dají udělat dobré závody smile Jen mně mrzí,že mezi našimi mistry nepanuje taková pohoda a ohleduplnost jako v openech.Víte,snažíme se ty prcky učit ,aby nejezdili jako bezohledné hovádka,to stane se,že do někoho strčí to snad v zápalu boje každý,ale když už se to stane a někoho v boji zprasí tak na něho počkají a ne plný plyn a pryč.Je škoda,že ti co by měli jít příkladem,to nedělají,nemuseli by si pak nadávat v depu.Jo od toho je tam rozhodčí,ale ten nemůže mít oči všude a všechno prostě vidět nemůže,vím očem píšu prostě to nejde.Spousta závodníků aspoń u nás už pochopila,že závody připraví pořadatel,ale udělají si je závodníci sami,Vždyť jde pouze o zábavu byť na úrovni MČR a nebudu hnusit někomu víkend jen proto abych vyhrál,to bych mohl za chvíli jezdit sám.Nebo ten víkend hnusit rozhodčímu,který zrovna ten incident neviděl a za to mu nadávat.vždyť on to dělá z dobré vůle,on se taky může na to vyprdnout a budeme jezdit prd a ne Mčr.doufám,že to Ládík hodí za hlavu a do Rychvaldu přijede v naprosté pohodě. wink jinak fakt supr závody,ráno jsem sice trošku nestíhal tu mokrou trávu tahat z ložisek :? ,servisovat čtyři auta  je peklo, :? ale pak jak to oschlo to bylo ok smile no a hlavně na bedně v openech a v juniorech luxus big_smile Nohajz neboj ona tě jednou porazí big_smile

3

Re: Praha-Košík 27.6.2010 Elektro 1:10

Luďo bereš mi to z úst...to co se tam stalo při závodech MČR je ostuda a "primadony" by se měli chovat lépe než předvedli,ale to je na každém soudruhu jak se bude chovat k tomu se vyjadřovat nebudu.
Jen dodám....proto nejezdím MČR a nikdy jezdit nebudu,protože v openech
panuje mnohem pohodovější atmosféra a TAM!! jde především o tu zábavu a to by mělo být prioritou a o tom by to mělo být hlavně.
Vláďa s Alešem dělají co můžou a ono se to "samo" neudělá a tohle vidí málokdo.....tu práci co za tím stojí nikdo nevidí jen se přijdou svést a když se něco přihodí tak se jim to hodí na hrb.
Klobouk před nimi dolů a mají mou vekou úctu za to co pro nás dělají a že je kde se svést.
Ono co si budem povídat pánové z MČR se namlsali v Rakousku jejich špičkovejch drah a rádi tam chodí jezdit což se jim samozřejmě nedivím,ale pak z toho plyne pomluvačné jednání že tam je tohle a tohle a tady že stojí to či to za hovno a ,že to tam funguje jinak nežli tady,ale nikdo se nesebere a nesnaží se to změnit a něco pro to udělat tady u nás v ČR ale začne se kydat hnůj a nejlépe jak jinak než na poředatele...
Nebudu se o tom rozepisovat více jelikož ne do všeho vidím naplno a navíc mi to jako závodníkovi z Open kategorie rozhodně nepřísluší.

4

Re: Praha-Košík 27.6.2010 Elektro 1:10

Jo a k Maušce.....
Jezdí jak vítr o tom žádná,ale bude to se mnou mít těšký to ti říkám lol páč vůbec netrénuju jen se občas klouznu  po dráze ,ale to se změní big_smile

5

Re: Praha-Košík 27.6.2010 Elektro 1:10

tak to jste dva :? ona má dráhu za barákem a jezdit?ani ona ani mladej, ještě si chodí hrát na písek,ale já chodil taky lol

6

Re: Praha-Košík 27.6.2010 Elektro 1:10

Jen doufám,že mi vyjde podívat se za váma do Rychvaldu a užít srandu s tamníma klukama jenž jich pár znám big_smile
Musím vymyslet.....že bych vzal i holky sebou a pojali to jako rodinej vejlet a vymyslel jsem pro ně nějakej program co a kam zajet a navštívit,ale to by si mi musel dát tip co se dá u vás navštívit a pokoukat aby si i holky přišly na své až je přejde fandění na dráze  big_smile

7

Re: Praha-Košík 27.6.2010 Elektro 1:10

Jen doufám,že mi vyjde podívat se za váma do Rychvaldu a užít srandu s tamníma klukama jenž jich pár znám big_smile
Musím vymyslet.....že bych vzal i holky sebou a pojali to jako rodinej vejlet a vymyslel jsem pro ně nějakej program co a kam zajet a navštívit,ale to by si mi musel dát tip co se dá u vás navštívit a pokoukat aby si i holky přišly na své až je přejde fandění na dráze  big_smile


rychvald bude maso!!!
ludku otevres tam i cisty 2wd zavod mimo MCR nebo se pudou presne ty same kategorie co v serialu?

Asso B44.1-B44-RC8e|DEX210|TLR22|Serpent S400

8

Re: Praha-Košík 27.6.2010 Elektro 1:10

noha:tady toho moc není,max nějaká šachta lol vBohumíně je aqacentrum,tam vydrží každé děcko celý den, lol nebo je odvez ráno do shoping parku a bude klid lol
jofo: solo 2wd nepojedou protože by to nadělalo bordel v celkových výsledcích,ale vyhlašovat budeme i dvoukolky a juniory big_smile

9

Re: Praha-Košík 27.6.2010 Elektro 1:10

Díky Luďo třeba aquapark zabere smile
Jožo dyt si ted ladil B44 tak na 2WD ted chvilku zapomeň a dáme pořádnou jízduuuuuuuuuuu big_smile

10

Re: Praha-Košík 27.6.2010 Elektro 1:10

Díky Luďo třeba aquapark zabere smile
Jožo dyt si ted ladil B44 tak na 2WD ted chvilku zapomeň a dáme pořádnou jízduuuuuuuuuuu big_smile


jojo pudu 4wd ale i 2wd jsou krasne tym ze neodpousteji smile, dnes jsem objednal 2 aktivni chladice na motor i na ten slavny tekin regl bez chlazeni v plastovem obalu...a mam mesic na trening - sice nemam moc kde ale budu se snazit. tak hlavne doraz.

Asso B44.1-B44-RC8e|DEX210|TLR22|Serpent S400

11

Re: Praha-Košík 27.6.2010 Elektro 1:10

No halvně pořeš toho tekina to vypínání to bych blil čéče,régl jak nehet u palce a nemá to ani pasivní chlazení :? Chvilku to vypadalo,že se ti rozteče a nezbude z něj nic jak byl horkej.