1

Téma: Dnešní poježdění na Červené Lhotě...nebo potápění?

Přátelé kamarádi.....
Na dnešek byla svolána malá expe spíše poježdění na zámku Červená Lhota kam tak rádi jezdíme zablbnout.
Bylo nás 5 a modelů taky bylo 5 ale pak už jen 4 pojízdné a hlavně suché  lol
No dle fotek uvidíte sami.....jen bych podotknul aby jste se zaměřili na fotku vodní hladiny a bublinky jenž jsou patrné na hladině lol
Další foto co následuje mluví za vše....ne ne přátelá kapr se opravdu neudělal....ne není to mlíčí lol ...ani jiná z krtka lol
To si jen tak upšoukla Majka lipolka.
Stalo se to asi takhle:
Majku máš to v balónkách?
.....nemám...naco? brodit dneska nebudu lol
Jak bláhový je Majk jenž tato slova z úst vypustil
Prostě jsem skončili a jdeme po hrázi a já se Summitem za Majkovým Crawlíkem jenž se Wheely King nazývá.....tedy upřímě řečeno nazýval.
No a v Majkovi asi bouchnuli závodnický saze nebo co a začal kličkovat a vzal lajnu z hráze dolu.....a ozvalo se ...kam šel? co blbneš brzdi? ...sem brzdil ale nebrzdí to...dokuřujíc cigárko  lol
Fotky mluví za vše a je i video jen co bude tak vám to sem dám to si stříknete do textilu  lol
http://nohajz.rajce.idnes.cz/Expe/
Jo a ještě jedna věc:
Majku ty tam dáváš ten drahej Sanwáckej přijímač z buggyny?
...no co brodit dneska holt nebudu lol

2

Re: Dnešní poježdění na Červené Lhotě...nebo potápění?

nooo, to nastve, ale i pobavi

3

Re: Dnešní poježdění na Červené Lhotě...nebo potápění?

Kdo nezažil,nepochopí big_smile ,ale ten smrad,co se momentálně line po baráku ze spálenýho réglu a lipolky nikomu nepřeju,přímač nevím,vysušíme a uvidíme.Jinak voda je ještě studená,jestli to chce nekdo zopakovat,doporučuju tak měsíc,dva počkat na teplejší počasí lol

GOOO Ansmann jen GOOO!!!

4

Re: Dnešní poježdění na Červené Lhotě...nebo potápění?

No-uz se tesim az se s vama taky projedu. Na Lhote jsem prisel o svobodu:-) Ale otuzileckou vlozku ode me necekejte:-)

5

Re: Dnešní poježdění na Červené Lhotě...nebo potápění?

big_smile
Se spáleným reglem mám taky zkušenosti, s kamosem jsme byli jezdit ve Stodůlkách. Ja s revem a on s losinou a bylo tam bláto a mokro. No tak jezdíme, jezdíme a najednou: "Ku*va!"..."vono to hoří!" No a fakt to hořelo, vypadalo to jako nejakej ghost rider ! Ono to totiž začlo hořet a pekelne kouřit a v tu dobu vyskočil. Tak jsme rychle běželi k tomu a smrdelo tak jak něco. No ale hlavní bylo to, ze se tak nějak "sami" odpajeli konektory z toho regulátorů kterej chytl černou "barvicku".   big_smile
takže s elektrem do vody NE !!! wink

6

Re: Dnešní poježdění na Červené Lhotě...nebo potápění?

moc pekny takhle znecistovat vodu vycucem z lipolky  lol  lol  super =FOTO= big_smile

Auto: Gas Blaster 23ccm
Galeri: http://sasoricz.rajce.idnes.cz/

7

Re: Dnešní poježdění na Červené Lhotě...nebo potápění?

A je to TADY!!!!! slíbené video zde  lol  http://www.youtube.com/watch?v=2fkVnRKmwgI

8

Re: Dnešní poježdění na Červené Lhotě...nebo potápění?

Tak to ja kvalitka lol  lol  lol Sranda musí být i kdyby na chleba nebylo big_smile

9

Re: Dnešní poježdění na Červené Lhotě...nebo potápění?

big_smile  big_smile  big_smile  hej slusny video prej  ale na tohle si pockam lol  big_smile  big_smile

Auto: Gas Blaster 23ccm
Galeri: http://sasoricz.rajce.idnes.cz/

10

Re: Dnešní poježdění na Červené Lhotě...nebo potápění?

Mno sranda fakt byla,jen doufám že letos mám vybráno a brodit už fakt nebudu,leze to dost do financí lol

GOOO Ansmann jen GOOO!!!

11

Re: Dnešní poježdění na Červené Lhotě...nebo potápění?

Kuwa to jsi si sakra zabrodil... Potom napiš score co přežilo a co ne...

HPI Savage X 4,6
HPI Baja 5B SS, Spektrum DX3C                                   DJI - F302 Phantom FC40 RC set kvadrokoptéry 5.8GHz
Reely Carbon Fighter X-Treme 1:6 4WD ARR - 92 of 100, kola Reely Big Spike + ProLine Badlands, Eurgle 2.4Ghz - rcps61208

12

Re: Dnešní poježdění na Červené Lhotě...nebo potápění?

Elektronika krom motoru komplet K.O..Ten smrad spálených součásní mě pronásleduje ještě teď a mám z toho noční můry lol

GOOO Ansmann jen GOOO!!!

13

Re: Dnešní poježdění na Červené Lhotě...nebo potápění?

To je mi tě líto , já jsem urgryloval jeden regulátor a auto mi smrdí ještě teď a to je to už půl roku.

Bylo: Traxxas Slash, Traxxas E-revo
Nyní: HPI Baja 5B

14

Re: Dnešní poježdění na Červené Lhotě...nebo potápění?

já s toho chčiju maggi v kostkách big_smile fakt povedená akce big_smile

Xray XB8e'16/Tekin 2050kv/Xerun 150A/Savöx/Graupner X-8N
Xray XB4/Trackstar 5,5/Dualsky XC870TF/Savöx
Team Associated SC10 4x4/Trackstar 4,5/Dualsky XC850TF/Savöx

15

Re: Dnešní poježdění na Červené Lhotě...nebo potápění?

udělal sis na něm uzel :-D

HPI E-Firestorm + Foxy R60B + Robitronic 8.5T + LIPO power
Thunder Tiger ZT-2

16

Re: Dnešní poježdění na Červené Lhotě...nebo potápění?

Predevcirem sem se byl na Lhote podivat a je to luxuuuus lokalita. Fakt bajo!

Tekin!

17

Re: Dnešní poježdění na Červené Lhotě...nebo potápění?

A summita si sebou asi neměl co?  big_smile Ty stráně jsou pro něj jak dělaný...pokud si šel kolem vody a obcházel si zámek big_smile