1

Téma: První jízda s Bááájou 5b SS

Tak dneska jsem to poprvé protáhnul možná i dost ostře napoprvé:)

http://www.youtube.com/watch?v=e3vn5LEyOfE

2

Re: První jízda s Bááájou 5b SS

No na první jízdu to bylo opravdu dost ostrý...  až moc bych řekl.

3

Re: První jízda s Bááájou 5b SS

hmm, evidentně tu někdo nečetl návod lol ale což je to tvůj motor wink

4

Re: První jízda s Bááájou 5b SS

no tys tomu nalozil  hned na prvni jizdu jse ma prece vyjet aspon dve nadrze tak na cvrt plynu proste pijanko a ty ty to tam rves na plny tocky taky dobry ale motor chung yang no neni holt pro nekoho tak drahej co evok.

Auto: Gas Blaster 23ccm
Galeri: http://sasoricz.rajce.idnes.cz/

5

Re: První jízda s Bááájou 5b SS

Další co dělá bordel s velkým nitrem v přírodě... Doufám že ti někdo brzo nafackuje  :evil:

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

6

Re: První jízda s Bááájou 5b SS

A ty jezdíš kde?Doma v obýváku?:-)

Další co dělá bordel s velkým nitrem v přírodě... Doufám že ti někdo brzo nafackuje  :evil:

7

Re: První jízda s Bááájou 5b SS

Mám elektro, takže mi to neřve jak nastydlá motorová pila a volím vhodnější místa než louku u lesa.... Ale já jsem prostě na tohle asi citlivější a ohleduplnější...

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

8

Re: První jízda s Bááájou 5b SS

no to asi trochu jo na louce jsou ty nejlepsi jizdy ty noumo si nikdy nejl s benzinem asi mu to zavidis a kde tam prosimte udelal bordel???

Auto: Gas Blaster 23ccm
Galeri: http://sasoricz.rajce.idnes.cz/

9

Re: První jízda s Bááájou 5b SS

Hawkinsi tak nějk už tě mám plný zuby jak se ke všemu nesmyslně vyjadřuješ a okamžitě volíš ostřejší slova....
Nelez každýmu do jeho threadu a netlachej tam kraviny.
Vy ostatní prestaňte kamenovat Evoka kde jezdí to není vaše starost kam chodí jezdit s modelem tak že se tady kvůli tomu nehádejte.

10

Re: První jízda s Bááájou 5b SS

Bordel myšleno rámus a neříkej mi ňoumo. Evidentně zastáváš názor že si můžeš dělat všechno bez ohledu na ostatní a bez ohledu na přírodu, ale v téhle společnosti a době je to v módě, takže jsi svou arogancí a bezohledností vlastně IN. Gratuluju
Jinak Noho promiň, ale kde jezdí je věcí každého z nás. Příroda je všech... rozhodně né lidí s Bajou. Ale už to neřeším, jen mě to bolí, když to vidím.

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

11

Re: První jízda s Bááájou 5b SS

Lidi tohle bych opravdu neřešil poněvadž jelikož a protože se mi to zdá naprosto zcestné o tomhle debatovat.Nevím o co přesně Dovimu jde ale kdyby přírodě nejvíc škodilo ježdění s RC modely tak by to bylo super žejo.Myslim že jsou mnohem závažnější věci které škodí životnímu prostředí a něké RC auta na tom mají podíl tak 0,000001 %.Takže asi tak.

12

Re: První jízda s Bááájou 5b SS

No to je přesně otom najít něco horšího než dělám já a pak říct že to moje vlastně ani nemůže vadit. A tím si i uspokojit svědomí. Samozřejmě že Rc auta nezničí planetu. Stejně jako nezničí planetu samostatně velká auta, cigerety, skládky odpadu, hluk z dálnic, a tisíce dalších věcí. Jenže když se to sečte tak to z planety moc  dobrý místo na žití nedělá. Z vlastní zkušenosti: k Hostivařské přehradě chodí jezdit jeden nitrák 1:10 Když začne, otráví odpoledne tak cca. 300 lidem kteří tam chodí za klidem. Pejskaři, maminky s kočárkama i lidi co se chtějí jen projít parkem. Každej na něj nadává. Ano je to 0,000001 %.

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

13

Re: První jízda s Bááájou 5b SS

Už mě také neba procházet toto forum a číst samé hádání,stěžování a urážení. :evil: .Pokud si přečtu název FORA-GALERIE tak se asi na něco chci podívat a né číst hovadiny a to platí i pro ostatní sekce.Tímto žádám admini ať stímto něco začnou dělat.Tohle už není normální. sad

14

Re: První jízda s Bááájou 5b SS

Prosím tě Dovi :!:  :!:   A co takhle ,kdyby jsi šel do tlachárny a debatoval tam až do zblbnutí a nezasíral tady tohle vlákno! roll

15

Re: První jízda s Bááájou 5b SS

Tohle není k tomu...jděte si o tom žvanit někam jinam tohle je forum o RC a ekologie se řeší jinde.
Máš li s tím Dovi problém tak to holt zůstane jen v tobě a netahej to sem.
Pověst fóra jde do prdele a vy těmahle kecama jen přitápíte pod kotlem.
.........lock noha