1

Téma: Rampy

Začal jsem si dělat rampy pro Micro Losinku,páč mi přijde druhé auto a budu moct začít závodit big_smile .Až budu mít všechny hotové,tak je nabarvím černým a stříbrným lakem.Při výrobě jsem se vrátil do mladých let,kdy jsem lepil modely z ABC big_smile .Toto je ale daleko horší.Musím pořád měřit a měřit a měřit,aby se rampa na rovné ploše nehoupala.

http://ondrero.rajce.idnes.cz/Rampy/

Někdo ohrne nos...někoho možná inspiruju....Kdyžtak mi napiště co bych mohl ještě vylepšit wink

2

Re: Rampy

super lol
no jo, modely z ABC, to byly časy, když si vzpomenu na střihání "trojúhelníčků" pneumatik mám ještě teď  husinu lol  lol

Savage FLUX HP tuning - Futaba 4PL  / Multiplex Funcopter v2         byl E-Savage
naše RC kalkulačka        Foto   Video

3

Re: Rampy

No nejhorší bylo dělat tanky.....spoustu kol a ještě kulatá věž big_smile

4

Re: Rampy

Jo hoši, měli ste mít babičku co má entlovací nůžky.  tongue

5

Re: Rampy

Joooo hochu entlovací nůžky......to byla pohoda big_smile
Jinak dobrá práce ...skoky se to povedli čéče big_smile

6

Re: Rampy

Oooo to velmi potěší být pochválen od profíků wink A to už se mi hlavou honí různý nadjezdy,podjezdy,výjezdy...Něco jako na dráze hot wheels big_smile .
No jo no jsem doma s angínou,tak se nudím smile

7

Re: Rampy

n o co... půjdu koupit takdy 36tinku a taky bych to doma rozjel... já mám jen revo VXL a mini lst.. :cry: já zase dom a sem se zánětem středního ucha lol a už mi ho museli píchnout... to je horší než bouračka s rcčkem... já bych si 36tinu koupil ale teď nejsou money... bych si doma ve svém pokoji dost brutálně zajezdil big_smile mám ho brutálně velkej big_smile  big_smile  big_smile

E-revo vxl (RPM,HR tuning)+2x Flightmax 2s paralelně, Traxxas Link 2.4GHz|Team Losi Mini LST| Team Losi Micro-T|Raytronic C14

8

Re: Rampy

Moc hezky big_smile to se ma ta moje bejvala losinka na co tesit big_smile
Taky ted na necem pracuju,ale pro 18tinu,takze ve dreve a sololitu.
Mam v praci manika co zvladne vsechno co je ze dreva ci podobnych veci.
ja si na to uz netroufam,mnoho let tomu nazad co sem mel ruce na to strihat z ABC big_smile

truggy Xray XT8,onroad Xray T2 08,expedice Axial SCX10-F350
Club RC GANG ČÁSLAV

9

Re: Rampy

Názdááár Carlosi big_smile .To si piš...už se nemůžu dočkat až jí pořádně provětrám.Sem se chtěl zeptat.Ta nepěkná hrouda co má raminátor za zadkem se dá sundat a baterka hodit do šasi jako to má klasickej micro t?
Já jsem si všimnul na té jedné fotce,že ten držák není namontovanej.
A co se týče toho dřeva....já bych to musel pižlat rašplí a to se mi fakt nechce big_smile