1

Téma: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

Dneska mi dorazilo tohle malinké vozítko jenž se přívlastkem Drift pyšní big_smile Prostě jsem se nevědomky zučastil jisté soutěže na jednom nejmenovaném internetovém obchodu v zahraničí....prostě kdo nakoupí za určitý obnos vyhrává no a já nevědomky vyhrál tohle lol
Takže Yokomo 1/16 je totálně bez elektroniky jen v nútri tkvěl nějakej připitomělej motórek tak šel ven a místo toho jsem tam napresoval combo Vortex s KV u motoru je 6000KV. No prostě to na mě vejralo ze skříně a nic jinýho jsem neměl lol Průser je že nemám doma pájku nýbrž ji mám v práci takže jsem nemohl naletovati konektor jenž štávu do réglu přivede.Tak tu je aspoň pár foteček.
http://nohajz.rajce.idnes.cz/Yokomo_Drift/

2

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

big_smile  big_smile  big_smile  vypadá to velice pěkně

3

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

kua to se někdo mááá big_smile. vidis to kup 2 auta a třetí máš grátis. tomu ja říkám nakupování  lol .

Xray XB8e'16/Tekin 2050kv/Xerun 150A/Savöx/Graupner X-8N
Xray XB4/Trackstar 5,5/Dualsky XC870TF/Savöx
Team Associated SC10 4x4/Trackstar 4,5/Dualsky XC850TF/Savöx

4

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

Je vidět,že se nadarmo neříká "Neřád má dycky štěstí"  lol  8)
Ale vypadá to takhle mrnavý pěkně.

5

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

hodně se mi líbí ta kastle na to jak je to malý tak je to pěkně propracovaný.  wink

Xray XB8e'16/Tekin 2050kv/Xerun 150A/Savöx/Graupner X-8N
Xray XB4/Trackstar 5,5/Dualsky XC870TF/Savöx
Team Associated SC10 4x4/Trackstar 4,5/Dualsky XC850TF/Savöx

6

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

Tak jsem to prosmejčil po asfaltu a není to vubec blbý ale první věc bych měl....tyhle kola asi lepší na koberec další věc tenhle střídák není špatnej ale připadá mi to moc big_smile a další věc asi zamknu přední osu páč zadní je je na tvrdo a ve předu je diff a je to drobátko neposlušné myslím že takhle to bude "řiditelnější".
Karoserie je ABS je  provedená moc hezky a už se těším až bude čas a nasvítím jí,ale nejdřív do toho dám klasiku plechovku a nějakej malej réglík...něco vyhrabu na krámě myslím že Robitronic dělá moc pěkný malinký régly big_smile uvidíme co se mi tam vejde.
Zejtra to beru do práce tak se v tom pohrabu a uvidíme big_smile

7

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

Hele až to bude jezdit tak uka nějaký video a schválně jestli je teda tl-01 tak blbý na drift.

8

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

Člověče co to blábolíš o TL?  lol  že ty máš taky horečku co? lol

9

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

beztak prasečí chřipku  lol . chro big_smile

Xray XB8e'16/Tekin 2050kv/Xerun 150A/Savöx/Graupner X-8N
Xray XB4/Trackstar 5,5/Dualsky XC870TF/Savöx
Team Associated SC10 4x4/Trackstar 4,5/Dualsky XC850TF/Savöx

10

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

Sorry mam zas***** klávesnici .A nemam chro chro  lol

11

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

Takže dneska konečně dorazilo zbožíčko a v něm motor Graupner 280 Speed 6V tak jsem jen dychtivě montoval do podvozku Ishiroku a réglik jsem dal od Robitronicu malej lacinej big_smile Našel jsem baterku z malého Reva nějakou 1200mah tak jsem ni naštouchal než jsem připravil model k jízdě.
První potykání bylo na dlažbě v krámě a řeknu vám že mám konečně moden na blbnutí po krámě lol Vejdu se všude a do ničeho nenarážím páč je to nynaný malinký lol Pak jsem vlezl vedel ke kolegům na plovoučku kde to bylo ještě lepší ale kolegyně od vedle vypadala jako když ji každou chvilku jebne páč to na plovoučce vydává pro mě super zvuk ale pro ní ne lol No a tak jsem šel teda ještě o kus dál a tam byl koberec nášlapák udusán na nízkej chlup a tam to teda vono bylo vono smile
Až bude video tak dám.

12

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

Tvoje příspěvky mě vážně vždycky pobaví ty bejku jeden. big_smile

Ty si v práci jezdíš drifty a já jezdím hoblíkem,to je teda spravedlnost. :cry:

Axial, Vaterra, Kyosho, Tamiya, Asso.

13

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

Peeetřééé ....důležité je že jezdíš lol
Vím,že kde jsem je tak trochu modelářův-autíčkářův sen no považ není prýma si občas něco koupit za nákupku? lol  lol  lol
Je třeba toho využít páč člověk nikdy neví co bude.....no tak si tam ted hobluju zatáčky kolem krabic s modelama lol
Občas pujčím kolegovi od vedle vrtulník a ten mi to přinese se slovy....je to rozbitý-vůbec to nelítá.Tak to vemu do ruky a letím...prostě já letím.....on se vždycky otočí do prodejny a hejká " tak ne tak to ještě rozbitý není jemu to jde" ...Marceloooo tak ten debil jsem já
lol ...jj je tam docela i zábava ...prostě si hraju a poznávám a o to jde kluci ...to poznání to mě na tom přitahuje.....už tedy chápete proč "občas" změním modely?.....to jen tak na okraj..jsem se zase rozkecal a to jsem střízlivej...když už jsme u toho asi si dojdu načít nějaké dobré vínko lol

14

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

noha, noha  lol . radost číst si tvoje příspěvky  big_smile

Xray XB8e'16/Tekin 2050kv/Xerun 150A/Savöx/Graupner X-8N
Xray XB4/Trackstar 5,5/Dualsky XC870TF/Savöx
Team Associated SC10 4x4/Trackstar 4,5/Dualsky XC850TF/Savöx

15

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

jo no u tějch se směju ze všeho nejvíc big_smile  big_smile  big_smile

E-revo vxl (RPM,HR tuning)+2x Flightmax 2s paralelně, Traxxas Link 2.4GHz|Team Losi Mini LST| Team Losi Micro-T|Raytronic C14

16

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

Jen taková malá ukázka že to opravdu jezdí  lol
http://www.youtube.com/watch?v=EvBDCSCRHbU
Ježdění na krámě....malá osmička big_smile

17

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

luxus  big_smile  big_smile

18

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

Jo někdo má vopravdu skvělou práci  lol

19

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

noha ze ty jsi celou noc trenoval ¨aby to na videu vypadalo jak ti to jde co? lol . delam si srandu. je to fakt parada a musím uznat že ti to driftění celkem i jde  big_smile . wink

Xray XB8e'16/Tekin 2050kv/Xerun 150A/Savöx/Graupner X-8N
Xray XB4/Trackstar 5,5/Dualsky XC870TF/Savöx
Team Associated SC10 4x4/Trackstar 4,5/Dualsky XC850TF/Savöx

20

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

nee kdepak,vy nevidíte ty skoro neviditelný střihy?nbo tam máš d-box ne?
ale jinak je to pěkná raketka...asi si něco takovýho koupím do pokojíčku...

E-revo Brushless,2x2s,18/62,cvd & rpm tuning,Spectrum DX3E 2,4ghz,Jconcepts rulux + Pro Line Badlands,
Raytronic c-14,Daniel Sýkora jižní čechy--šumava---Kubova Huť

21

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

big_smile  To je jasnej D-box, dal bych diskvalifikaci za doping  big_smile

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

22

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

JJ je viď big_smile

E-revo Brushless,2x2s,18/62,cvd & rpm tuning,Spectrum DX3E 2,4ghz,Jconcepts rulux + Pro Line Badlands,
Raytronic c-14,Daniel Sýkora jižní čechy--šumava---Kubova Huť

23

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

Ale hoven kluci lol  se tam plácám jak dement po place lol
Tak jakej pak D-box lol

24

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

No tak teda omluva a poklona, jezdíš fakt dobře.  big_smile

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

25

Re: Yokomo Drift 1/16 ICHIROKU

Taky by mě to místo školy jezdilo s nadšením big_smile...ne pěkná práce..

E-revo Brushless,2x2s,18/62,cvd & rpm tuning,Spectrum DX3E 2,4ghz,Jconcepts rulux + Pro Line Badlands,
Raytronic c-14,Daniel Sýkora jižní čechy--šumava---Kubova Huť