1

Téma: Nová kastle Dodge + VS diody na E-revu

Ahoj všichni,
tak jsem po večerech postupně sesmolil novou kastli a osvětlení na revíka.

Pro inspiraci, tady je výsledek big_smile :

http://pata11.rajce.idnes.cz/nova_kastle_dodge_s_diodami/

První fotky jsou jen kastle bez děr a bez diod, další už komplet hotová kastle na podvozku.

E-revo BL, Summit, E-revo 1-16 VXL, Himoto MT

2

Re: Nová kastle Dodge + VS diody na E-revu

Máš to pěkný :-) co ještě kouřovou stříknout okna? Koukám, že už máš nový nárazník.

3

Re: Nová kastle Dodge + VS diody na E-revu

No, kouřovou na okno bych mohl, mrknu na net.
Jo, jo, nejen nárazník, i zadní křídlo mám nový, obojí bylo na hadry big_smile

E-revo BL, Summit, E-revo 1-16 VXL, Himoto MT

4

Re: Nová kastle Dodge + VS diody na E-revu

Se nedivím, když si to auto pleteš s letadlem. Víc lítalo než jezdilo :-) Jinak ta barva buď Tamiya PS31 nebo kouřévá od Ultimate Racing COLOURS, Solar Smoke Black č.UR2903 dle mého nejlepší barvy na Lexan.

5

Re: Nová kastle Dodge + VS diody na E-revu

Jo, díky za tip, mám všechny barvy od tamiy, tak ji asi zůstanu věrný.
Zas tak moc jsem nelítal, občas jsem i přistál big_smile  big_smile  big_smile

E-revo BL, Summit, E-revo 1-16 VXL, Himoto MT

6

Re: Nová kastle Dodge + VS diody na E-revu

Ještě k té barvě na okna, stříká se to taky po několika malých vrstvách, jak klasická barva na kastli, nebo stačí jedna vrstva?

E-revo BL, Summit, E-revo 1-16 VXL, Himoto MT

7

Re: Nová kastle Dodge + VS diody na E-revu

podle toho jak moc to chceš kouřove. lol

E-Revo brushless,E-Revo VXL,Revo platinum edition.Futaba 3PM 2.4 ghz,Hyperion EOS0610i Duo II
Fotogalerie

8

Re: Nová kastle Dodge + VS diody na E-revu

Ano ano, čím víc vrstev, tím tmavší.

9

Re: Nová kastle Dodge + VS diody na E-revu

Moc pěkná, čistá práce, jen mi tam moc nesedí to křídlo, ale chápu, že k Revu patří.

Spektrum DX3R a DX3E, Truggy HB D8Te, Strada XT, CR-01 Toyota Landcruiser.
http://balzac.rajce.idnes.cz/

10

Re: Nová kastle Dodge + VS diody na E-revu

2 Petrh:

Díky. Mě naopak to křídlo k tomu sedí, připadá mi to takový akčnější, ale co člověk, to názor  smile  Jinak ještě jednou děkují za předchozí rady ohledně diod a jejich uchycení v kastli. wink

E-revo BL, Summit, E-revo 1-16 VXL, Himoto MT

11

Re: Nová kastle Dodge + VS diody na E-revu

Aha, to si byl Ty, v první chvíli jsem si to v hlavě nespojil, není zač :-).

Spektrum DX3R a DX3E, Truggy HB D8Te, Strada XT, CR-01 Toyota Landcruiser.
http://balzac.rajce.idnes.cz/

12

Re: Nová kastle Dodge + VS diody na E-revu

Mě se taky k tý kastli moc nehodí křídlo. Je taková spíš monster než závodní. Ale každýmu se líbí něco jinýho, jak si říkal..

13

Re: Nová kastle Dodge + VS diody na E-revu

Pokud mas Revo na rekreacku, kastle paradni, jestli na zavodeni, je k nicemu, uplne znehodnocuje smysl auta.

1/8 Mugen Seiki ..MBX6-TR e.../Flux 2200...Mugen Seiki ..MBX7R Eco.../Tekin 2650
**Xray XB4
http://intertrack.cz/

14

Re: Nová kastle Dodge + VS diody na E-revu

2 soft147:

je to samozřejmě "nedělní"  smile kastle na klidnější poježdění, když jdu s dětmi, na takové "brushless" expedice smile Na normální ježdění mám origo kastli. Ani to nebyl účel, aby tahle kastle nahradila původní, spíš je to něco navíc a dětem se prostě líbí, zvlášť když zapnu diody big_smile

E-revo BL, Summit, E-revo 1-16 VXL, Himoto MT

15

Re: Nová kastle Dodge + VS diody na E-revu

presne Ti rozumim, taky mam origo kastli na Maxxe na blbnuti a vyradeni na draze, na klidne jezdeni ma Hummra a svetla jsou ve vystavbe. smile
Jinak ja se pridavam k nazoru, ze to kridlo sundat, ten Dodge je nadherny auto a zadne truck takovy prehnany kridlo proste nema...  8)

16

Re: Nová kastle Dodge + VS diody na E-revu

No ono to neni tak jednoduchy, kdyz sundam jenom kridlo, tak tam zustane trcet drzak na kridlo a to vypada dost blbe. A kdybych to chtel sundat cely tak, je to celkem problem, protoze tam mam jeste hozenej drzak na wheelie bar a abych to pokazdy ,kdyz zmenim kastli, cely rozmontovaval, na to se muzu vys..t smile A jak uz jsem psal, me se to s tim kridlem nahodou libi wink

E-revo BL, Summit, E-revo 1-16 VXL, Himoto MT

17

Re: Nová kastle Dodge + VS diody na E-revu

Jasne, jen jsem rekl svuj nazor, hlavne ze se to libi Tobe.  wink Kdyby jsme meli vsichni stejnej vkus, tak by to byla na tech drahach pekna nuda.  lol

18

Re: Nová kastle Dodge + VS diody na E-revu

No ono to neni tak jednoduchy, kdyz sundam jenom kridlo, tak tam zustane trcet drzak na kridlo a to vypada dost blbe. A kdybych to chtel sundat cely tak, je to celkem problem, protoze tam mam jeste hozenej drzak na wheelie bar a abych to pokazdy ,kdyz zmenim kastli, cely rozmontovaval, na to se muzu vys..t smile A jak uz jsem psal, me se to s tim kridlem nahodou libi wink

čau no s tím rozmontovánim to není tak horký brácha to řešil taky a našel alternativu na zahraničních obchodech je to kombinace narazníku na summita a ještě to vypadá líp než origo od revička a cena je taky pěkná vešel se pod 500kč i z poštou.... ale nějaké fotky máme na rajčeti

bylo : Haiboxing Fabia,Tamiya TT-01,E-maxx 2x,E-revo 2x E-revo Brushless 1x, Summit - upgrade Brushless - mamba monster , e-revo 1/16 brushles dsx 3,0
nyní : kočár 4x4 a v něm moje drcera Barborka
http://double-m.rajce.idnes.cz/?sort=&page=1