1

Téma: Mistr Rakouska E-Buggy 2wd-4wd a Truck

Dneska jsem zajeli do rajchu na závody.
Nádherná dráha s nádherným povrchem nemá chybu dost jsem kolegům záviděl zázemí a jejich celkovou pohodu se kterou to tam provozují.
Fota nic moc páč jsem si zapoměl svůj foťák v práci a popadl jsem jen holky a to je ještě větší klump než ten můj lol
Byli jsme podpořit kamaráda Pavla Holického resp. jeho synka Tomáše.
K vidění bylo vidět nové Durango ze kterého jsem drobet povolil do textilu lol

http://nohajz.rajce.idnes.cz/Mistrovstvi_Rakouska_buggy_2wd,4wd,Truck/

2

Re: Mistr Rakouska E-Buggy 2wd-4wd a Truck

musím potvrdit,nádherná podívaná,super trať a s tím praním počkej na mě,taky sem si ukák,tak to vyperem společně. big_smile

GOOO Ansmann jen GOOO!!!

3

Re: Mistr Rakouska E-Buggy 2wd-4wd a Truck

nevies nahodou od kolkich sa moze pretekat a kolko je startovne

4

Re: Mistr Rakouska E-Buggy 2wd-4wd a Truck

Musíš se zaregnout někde v rajchu v klubu zaplatit poplatek a pak se vše odvíjí od pravidel.

5

Re: Mistr Rakouska E-Buggy 2wd-4wd a Truck

startovné je tuším něco kolem 5-15 éur. takže pohoda smile

Asso B44.1, Asso B44, Asso B4, Asso T3, Traxxas Slash 2WD, LRP Shark, HB Cyclone TC, Mini Inferno
Sanwa M11, elektronika LRP

6

Re: Mistr Rakouska E-Buggy 2wd-4wd a Truck

Škoda, že tam nemáš foto právě toho zázemí, trať celkem pěkná, ale přeci jen i u nás máme pěkné tratě, mě osobně se líbí Dolní Bukovsko a momentálně je best Skřipov u Opavy.

1/8 Mugen Seiki ..MBX6-TR e.../Flux 2200...Mugen Seiki ..MBX7R Eco.../Tekin 2650
**Xray XB4
http://intertrack.cz/

7

Re: Mistr Rakouska E-Buggy 2wd-4wd a Truck

Určitě s tebou souhlasím ....Bukovsko je super dráha a i Skřipov,ale pro jinou kategorii.
Kluci v rajchu tam nepustí nic nad 1/10 Elektro.
To by nebyla ta dráha tak pěkná jak vidíte na fotkách kdyby tam pustili nitrovaný kanóny 1/8 lol

8

Re: Mistr Rakouska E-Buggy 2wd-4wd a Truck

Jenže obě trati co jsi napsal bohužel nejsou vhodný pro auta 1/10  sad

Asso B44.1, Asso B44, Asso B4, Asso T3, Traxxas Slash 2WD, LRP Shark, HB Cyclone TC, Mini Inferno
Sanwa M11, elektronika LRP

9

Re: Mistr Rakouska E-Buggy 2wd-4wd a Truck

NJ to je pravda, nedaval jsem pozor pri cteni, na 1/10 je u nas celkem malo trati, ktere jsou tak siroke a pekne.

1/8 Mugen Seiki ..MBX6-TR e.../Flux 2200...Mugen Seiki ..MBX7R Eco.../Tekin 2650
**Xray XB4
http://intertrack.cz/

10

Re: Mistr Rakouska E-Buggy 2wd-4wd a Truck

preco nepustia to ich tam aj meraju ???  lol

11

Re: Mistr Rakouska E-Buggy 2wd-4wd a Truck

Musíš se zaregnout někde v rajchu v klubu zaplatit poplatek a pak se vše odvíjí od pravidel.

aha diki tich 15 mam to je pohodicka

12

Re: Mistr Rakouska E-Buggy 2wd-4wd a Truck

Neodpustím si dotaz....nedávno cca týden si tady scháněl nějaký model...pak si psal že máš obědnaný mini-z to jako pojedeš závody s mini-z? na dráze v rakousku? a ještě s měřítkem 1/10? lol

13

Re: Mistr Rakouska E-Buggy 2wd-4wd a Truck

no mini Z maju dorazit , cakam na ne a toto sa len tak informujem lebo ma to zaujima smile Lebo ako prvy model s titulom RC som vydel buggy smile