1

Téma: berushkovo Venom Creeper

Tak mám postaveno - bez elektroniky. Kompletní dokumentace ze stavby je zde:
krabice, bag A, bag B, bag C, bag D, bag E, bag F, bag G, karosérie a výsledek.

Karosérie je to moje druhá, a myslím že dopadla dobře. Nicméně o té první jsem si to taky myslel a pak jste mě tady vrátili do reálu :-)

PS: Přijímač už dorazil, teď čekám až dorazí zbytek elektroniky (servo, combo) a už se hrozně těším až to bude jezdit smile

berushka .::: | HPI Savage X SS | Venom Creeper | www.hotwheelsshop.cz

2

Re: berushkovo Venom Creeper

Dle mě to vypadá dost dobře. Ta karosérie by se mi určitě takhle nepovedla a ta stavebnice by mohla dopadnout v mých rukách asi dobře, lae nevim  lol . Jak dlouho si to stavěl, když nepočítám nabarvování karoserie? Kamarád chce taky nějakou stavebnici crawlinga a nikdo koho znám s tim nemá zkušenosti. Jinak fakt moc pěkný  wink

3

Re: berushkovo Venom Creeper

Dle mě to vypadá dost dobře. Ta karosérie by se mi určitě takhle nepovedla a ta stavebnice by mohla dopadnout v mých rukách asi dobře, lae nevim  lol . Jak dlouho si to stavěl, když nepočítám nabarvování karoserie? Kamarád chce taky nějakou stavebnici crawlinga a nikdo koho znám s tim nemá zkušenosti. Jinak fakt moc pěkný  wink

Stavěl jsem to přes týden, ale čistého času nevím. Karosérii jsem udělal za víkend.
Jestli si dobře pamatuji (když jsem tady hledal info) tak to někdo postavil za víkend.

berushka .::: | HPI Savage X SS | Venom Creeper | www.hotwheelsshop.cz

4

Re: berushkovo Venom Creeper

Díky