1

Téma: Fabia WRC vs. Lazer ZX-5

Malá nehoda wink

:arrow: http://honzaolda.rajce.idnes.cz/Fabia_WRC_vs._Lazer_ZX-5/

1/8Kyosho Inferno MP9e+Mamba 2200kv, 1/8 Inferno MP777WC, 1/7 Peugeot 206WRC ve výstavbě  ,Kopropo Eurus EX-10 , Raytronic C60

2

Re: Fabia WRC vs. Lazer ZX-5

Nejvic se mi libi ta guma sundana z kola :-D

3

Re: Fabia WRC vs. Lazer ZX-5

Soudim, ze podle smajliku v tvym prispevku nejsi majitelem ty Fabie...  lol

XRAY T3R, Traxxas Ken Block, Axial SCX10 Hilux, Axial Wraith, Tamiya Scania R620 - Spektrum DX3E, DX3C, Futaba 4PL
Beta 1400, Multiplex FunCub, Ikarus vznášedlo - Spektrum DX7, FrSky Telemetry
www.mojemodely.cz, www.calcrc.com

4

Re: Fabia WRC vs. Lazer ZX-5

soudíš správně lol

1/8Kyosho Inferno MP9e+Mamba 2200kv, 1/8 Inferno MP777WC, 1/7 Peugeot 206WRC ve výstavbě  ,Kopropo Eurus EX-10 , Raytronic C60

5

Re: Fabia WRC vs. Lazer ZX-5

Lol tak to si ako havaroval ? big_smile

6

Re: Fabia WRC vs. Lazer ZX-5

Tak to by mě taky zajímalo jak si to havaroval ??  8O

7

Re: Fabia WRC vs. Lazer ZX-5

S kámošem jsme byli trochu pojezdit a on mi nedal přednost z prava lol  výsledkem je ohlý tlumič, a prasklé parohy na buggy a Fabia K.O. už to nerozjezdila  smile

Byla to náhoda kdybych to chtěl takhle udělat určo se mi to nepovede.

1/8Kyosho Inferno MP9e+Mamba 2200kv, 1/8 Inferno MP777WC, 1/7 Peugeot 206WRC ve výstavbě  ,Kopropo Eurus EX-10 , Raytronic C60

8

Re: Fabia WRC vs. Lazer ZX-5

Já sem toho názoru, že nemám rád buggy(no spíš bych upřednostnoval ostatní rcčka, než že je nemám rád), protože jsem si myslel, že když dostanou ránu do kola, tak bud upadne, nebo se vážně poškodí, zkrátka, že je to citlivá část, když tak pěkně vyčuhuje z auta. Ale když to tady vidim tak začínám pochybovat lol

9

Re: Fabia WRC vs. Lazer ZX-5

Moje buggy dostala už několik ran na kolo a drží vše jako nové. Jen jednou se mi povedlo urazit kolo, ale to jsem hodil asi čtyři salta s pěti vruty wink

1/8Kyosho Inferno MP9e+Mamba 2200kv, 1/8 Inferno MP777WC, 1/7 Peugeot 206WRC ve výstavbě  ,Kopropo Eurus EX-10 , Raytronic C60

10

Re: Fabia WRC vs. Lazer ZX-5

8O  big_smile  big_smile  big_smile už jen vysypaný okna natý fábce a vypadala by jak pravá....když jí někdo zkusí omotat kolem stromu lol

11

Re: Fabia WRC vs. Lazer ZX-5

Tak ta poslední fotka je fakt perfektní. "Skoro" jako živý.  lol

12

Re: Fabia WRC vs. Lazer ZX-5

ta fabiácká kastle na to trpí celkem hodně, podobně jsem sroloval tudle kastli na podvozku od HBX s mym TLkem, ale tam byla chyba taky jeho, nedal mi přednost zleva  big_smile

13

Re: Fabia WRC vs. Lazer ZX-5

no tak to je nehod a ake boli skody  :?:  big_smile

14

Re: Fabia WRC vs. Lazer ZX-5

Na buggy nic moc, ale Fábie tak trochu na kasli lol

1/8Kyosho Inferno MP9e+Mamba 2200kv, 1/8 Inferno MP777WC, 1/7 Peugeot 206WRC ve výstavbě  ,Kopropo Eurus EX-10 , Raytronic C60

15

Re: Fabia WRC vs. Lazer ZX-5

Aha  8O  big_smile  8)