1

Téma: Auto se nechová korektně

Ahoj vespolek,

mám auto Fiat Abarth ze série Rally Legends. Auto občas, úplně náhodně najednou zatočí, nebo se rozjede bez toho aniž bych mu k tomu dal pokyn. Začal jsem tedy pátrat v čem to je. Vyndal jsem přijímač a vyměnil ho za a "himoťácký" a auto najednou fungovalo bez problému. Zdánlivě poškozený přijímač jsem napojil na jinej regl a servo a ejhle vše fungovalo bez problémů nic nezatáčelo, nic nejezdilo dopředu. Tak jsem si myslel že byl někde asi špatný kontakt a tak sem ten přijímač vrátïl zpět do Fiata. Najednou si znovu auto dělá co chce. Napadá mě tedy jediné vysvětlení, že by se komponenty neměli navzájem rády. Je to ale vůbec možné? Vím, že něco takového se může dít u počítačů, ale že by i u RC?
Předem díky za odpověď.
honzino04

PS. Regl v autě není původní, je měněný za Himoto WP1040.

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

2

Re: Auto se nechová korektně

Ještě dodávám, že přijímač je nějaký NoName 4 kanál na 2.4 Ghz.

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

3

Re: Auto se nechová korektně

Věř že v křemíkovém světě je možné vše wink

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

4

Re: Auto se nechová korektně

Skubil bych tam dat filtracni konedezator s nizkym ESR.

http://www.redrc.net/wp-content/uploads/2011/05/RacersEdgeGlitch-400x284.jpg

Naposledy upravil: Wormsnake (24. 11. 2014 09:57:39)

HB D8Te: Mamba2, Leopard 4092 1480KV, Hitec HS 7955TG, Pro-Line Trencher X 3.8
Losi Micro SCT 
Dron DJI F550 NazaM V2 Taranis na ceste...          http://wormsnake.rajce.idnes.cz

5

Re: Auto se nechová korektně

OK, díky za radu.

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile