1

Téma: Nová verze E-Maxx.cz

Tak panove po 2 mesicnich upravach jsem konecne pred nedavnem nahodil novou verzi naseho oblibeneho portalu E-Maxx.cz http://www.e-maxx.cz/

Bude mi tedy radosti vas pozvat na shlednuti novych clanku, obcasnych recenzi, videi ze zavodu atp. Vse je vlastni tvorba, zejmena jak cas a chut dovoli.

A jeste, kdyby se chtel nekdo podilet na tvorbe obsahu, at uz textem, fotkama ci videem, budeme velmi radi.

Omluvte prosim jeste pripadne chyby ci nedokonalosti, tvorba webu e-maxx.cz je dilem me malikosti jak po strance programovani tak po strance obsahu, a jsem limitovan casem tak jako ostatni smile Navrhy a pripominky uvitam v diskuzi na e-maxx.cz

2

Re: Nová verze E-Maxx.cz

Fakt super !  wink je skvely ze nekdo dela takovy stranky. Dost casto tam najdu spoustu uzitecnych informaci nebo nejaky fotky ze zavodu. Takze jen tak dal a za vschny DIK !!!  big_smile

3

Re: Nová verze E-Maxx.cz

paradni stranky.ta recenze nabijecek se ti fakt povedla,zadne dlouhe popisovani rovnou k veci.supr big_smile

4

Re: Nová verze E-Maxx.cz

kazde diky se ceni soudruzi.. wink
ono to neni az tak recenze jako spis zhodnoceni toho co je na vyber, osobne vlastnim treba nabijecku Turnigy 150W 7A a spokojenost max., bracha ma iCharger 106B+ a taky mu faka luxusne. Za ty prachy wink

5

Re: Nová verze E-Maxx.cz

jj fakt moc pěkný stránky..díky že si děláš práci pro ostatní..:-)!

E-revo Brushless,2x2s,18/62,cvd & rpm tuning,Spectrum DX3E 2,4ghz,Jconcepts rulux + Pro Line Badlands,
Raytronic c-14,Daniel Sýkora jižní čechy--šumava---Kubova Huť