26

Re: Hpi Sprint Pažout Coupé

no neodolal jsem a taky jsem dal techniku dohromady  big_smile  big_smile
takže hurááá do Brandýsa
tak  jsem zvědav   big_smile  big_smile  big_smile

27

Re: Hpi Sprint Pažout Coupé

Tak jsem se koukl na Hrotovice, blahopřání Pažoutovi i jeho páníčkovi

28

Re: Hpi Sprint Pažout Coupé

Nooo díky  big_smile  na ten podvozek to je úspěch ale je vidno že se dá jezdit i s lacinějšíma kárkama a někdy to i jde  big_smile  2 místo se podařilo ovšem není nad to si to užít a zajezdit si s klukama jako je Tony Lee Hráček,Peťa Zvejška,Jirka Groch,Olda Groch a ostatní kluci a pardálové..prostě tu pohodu a soutěžního ducha nikde jinde nepoznáte tongue .....seberte se a přijdtě si zajezdit wink

29

Re: Hpi Sprint Pažout Coupé

No chybělo málo a jeli jsme s klukem taky do Hrotovic. Příští víkend jsme v Ústí na Českým poháru, tam se v hobbykách sejde minimálně 25 lidí a to už je konkurence, ne jako v Brandýse, kde se honíme tři možná čtyři. V Ústí tě honí 10-ti letý dítě a nevíš která bije.  roll  roll

30

Re: Hpi Sprint Pažout Coupé

To zní zajímavě čéče ...juknu se do kalendáře jestli by mi to neklaplo...že bych teda zajel smile

31

Re: Hpi Sprint Pažout Coupé

Tak jak? V této chvíli je přihlášeno 18 hobbýků a to není určitě konec. Jen pro info: jede se na 7 minut a na dráze bude tak max. 8 aut najednou. Už se těšim jak mě pojedou  big_smile
Mám ti držet místo?

32

Re: Hpi Sprint Pažout Coupé

Sakra je to lákavé ale vzhledem k tomu co se odehrálo u nás za rodinnou tragédii tak nepřijedu.

33

Re: Hpi Sprint Pažout Coupé

Nevěš hlavu, není všem dnům konec. Pro ostatní: hurá do Ústí na Český pohár, tentokrát bez Pažouta   :cry: