1

Téma: Návod jak správně rozpůlit auto.

http://wgeronimo.rajce.idnes.cz/Jak_spr … it_auto_-/

Dneska byl věru plodný den:-))Ja rozpůlil auto a Danovi se dostala do prijimace voda:-))))

E-Revo brushless,E-Revo VXL,Revo platinum edition.Futaba 3PM 2.4 ghz,Hyperion EOS0610i Duo II
Fotogalerie

2

Re: Návod jak správně rozpůlit auto.

Jo jo kdyby ste byly u toho tak nevěříte,doufám že to pujde jenom líp a že se řijímač vzpamatuje big_smile

E-revo Brushless,2x2s,18/62,cvd & rpm tuning,Spectrum DX3E 2,4ghz,Jconcepts rulux + Pro Line Badlands,
Raytronic c-14,Daniel Sýkora jižní čechy--šumava---Kubova Huť

3

Re: Návod jak správně rozpůlit auto.

Prijimac poradne rozmontuj a vysus ho fenem, bud teplym vzduchem z dostatecny dalky nebo obyc vzduch.

Jinak slusny pulky :-D

4

Re: Návod jak správně rozpůlit auto.

k jsem to udělla nezávisle na scarabovi a už jde,necham ho eště otevřenej a pude....jinak to byl dopad-salto vpřed a při něm už se zadek točil vlevo a předek vpravo kolem svojí osy big_smile pochválili tě doma??

E-revo Brushless,2x2s,18/62,cvd & rpm tuning,Spectrum DX3E 2,4ghz,Jconcepts rulux + Pro Line Badlands,
Raytronic c-14,Daniel Sýkora jižní čechy--šumava---Kubova Huť

5

Re: Návod jak správně rozpůlit auto.

Tak nazdar Ondro, koukám že máš moc velkej točivej moment když ti to ukroutoio zadek.  big_smile
No krása teda.
Já dnes zavařil vibračku, ložisko - asi nějaký skvrny na slunci či co?

6

Re: Návod jak správně rozpůlit auto.

Pěkné. Děláš to často?? lol  lol

HPI E-Firestorm + Foxy R60B + Robitronic 8.5T + LIPO power
Thunder Tiger ZT-2

7

Re: Návod jak správně rozpůlit auto.

Doma pochvala byla:-)) no ten kroutak je uzasnej.haha
Potreboval bych trosku nakroutit i ruce pac tohle byla vylozene moje chyba.Je teda fakt ze kdyby nebyl 1stupen tak by ten plast asi prezil.Holt  v zime se musime smirit s tim ze budou plasty praskat:-)))))Koukal jsem na cenu tak oprava me vyjde tak na 50-60dolaru.To je sranda.:-))Alespon udelam zese komplet generalku.Vse spatne je pro neco dobre:-))

E-Revo brushless,E-Revo VXL,Revo platinum edition.Futaba 3PM 2.4 ghz,Hyperion EOS0610i Duo II
Fotogalerie

8

Re: Návod jak správně rozpůlit auto.

upřímně sem čekal kdy z těch letů jako hovado něco vzejde,mam radši skoky do dopadů no..ale lítal si dobře jen jednou ses kapku umáčkl...50-60?tak to ujde...jinak gratuluju k zasvcení do vimperský bikecrossový dráhy

E-revo Brushless,2x2s,18/62,cvd & rpm tuning,Spectrum DX3E 2,4ghz,Jconcepts rulux + Pro Line Badlands,
Raytronic c-14,Daniel Sýkora jižní čechy--šumava---Kubova Huť

9

Re: Návod jak správně rozpůlit auto.

Jsem celkem rad, ze jsem se o RC nezajimal, kdyz jsem byl mladsi, t.j. ve veku kdy jsem nevydelaval sam a zivily me rodice. Takhle, kdyz neco rozbiju, nebo si chci koupit neco novyho, tak to nemusim proste s nikym resit.
Myslim ze prumernej rodic, kteryho RC nezajima, nema asi moc pochopeni pro to, kdyz mu synacek prinese rozpuleny auto s tim, at navali 50 $ na dily :-) To ted nemyslim na autora vlakna, tomu nevim kolik je, ale obecne. Navic moznosti nejak si vydelat byly v dobe kdyz jsem byl na skole celkem omezeny, mozna je to dneska jinak.
Kazdopadne pokud se moje dite bude zajimat o RC az bude vetsi, tak bude mit v tomhle velkou vyhodu :-)

10

Re: Návod jak správně rozpůlit auto.

Tak me je 31 ja uz rodicum rikat o prachy nemusi i kdyz nebylo by to spatne mit zase sponzora:-))))))

E-Revo brushless,E-Revo VXL,Revo platinum edition.Futaba 3PM 2.4 ghz,Hyperion EOS0610i Duo II
Fotogalerie

11

Re: Návod jak správně rozpůlit auto.

No a ja se zase k tomu snazim mladse primo nasmerovat. Je pravda, ze zatim skody skoro zadne....ZATIM lol

12

Re: Návod jak správně rozpůlit auto.

no a já mam sponzory kerý sponzorujou dost skrovně kuli tomu že z toho podle nich vyrostu ale i tak mě občas vstříknou finanční injekci..a sem rád že je mam,hlavně teba tátovi se to i líbí tak když je něconutně třeba tak rád pomůže smile přes léto to jde to mam přístup od brigád no...ale teď bude bída,ale jde to,akorát to  nejni hned ale sejnak big_smile

E-revo Brushless,2x2s,18/62,cvd & rpm tuning,Spectrum DX3E 2,4ghz,Jconcepts rulux + Pro Line Badlands,
Raytronic c-14,Daniel Sýkora jižní čechy--šumava---Kubova Huť

13

Re: Návod jak správně rozpůlit auto.

Tomu se řiká perfektní říz.. Slušná práce.. :-D U TRX známý :-D

Losi LST/Muggy Brushless
Jeep Cherokee XJ 99'
Sand Rail 4 Seater Buggy

14

Re: Návod jak správně rozpůlit auto.

Chtel bych to videt na zivo to muselo bejt husty lol  lol  lol

Auto: Gas Blaster 23ccm
Galeri: http://sasoricz.rajce.idnes.cz/

15

Re: Návod jak správně rozpůlit auto.

musim machrovat byo to hustý,takl 5s sekund potom ticho a 4 lidi sme tam byly s otevřenejma hubama big_smile to dopadlo na držák křídla skoor a hodilo frontflip a při něm už zadek šel jinak uplně než zytek auta ale žádná velká rána...a polet před tim asi 3m vysoko a 5 -6do dálky...a do tý doby to tak krásně lítalo

E-revo Brushless,2x2s,18/62,cvd & rpm tuning,Spectrum DX3E 2,4ghz,Jconcepts rulux + Pro Line Badlands,
Raytronic c-14,Daniel Sýkora jižní čechy--šumava---Kubova Huť

16

Re: Návod jak správně rozpůlit auto.

Neska je asi fakt zakletej den lol    protože jsem taky drandil s Revem.... povedlo se mi podvozkem štrejchnout o šutr skovanej v trávě(auto skončilo v kotrmelcích)  Na místě nebylo vidět nic, až pozděj doma po očištění když sem se s autem jen tak mazlil(taková prohlídka všeho možnýho) jsem si všiml praskliny na výstuze jednoho spodního ramene. 8)

E-RevoBL, Futaba 3PM 2,4G, Neu1515, eZRun80A, Savox, Full RPM          http://sejny.rajce.idnes.cz/
Revo, GT3B, Ofna Picco .26MAX Savox HV Brushless servo, 2s LiPo RX, Full RPM  Revo je prostě nej smile
Savage FLUX XL Brushless

17

Re: Návod jak správně rozpůlit auto.

no jo uz zacina byt na ty plasty zima:-)) Asi se budeme muset prestehovat do telocvicny:-)

E-Revo brushless,E-Revo VXL,Revo platinum edition.Futaba 3PM 2.4 ghz,Hyperion EOS0610i Duo II
Fotogalerie

18

Re: Návod jak správně rozpůlit auto.

kdyby se nějaká sehnala blíže než v budějkách tak by to bylo príma...

E-revo Brushless,2x2s,18/62,cvd & rpm tuning,Spectrum DX3E 2,4ghz,Jconcepts rulux + Pro Line Badlands,
Raytronic c-14,Daniel Sýkora jižní čechy--šumava---Kubova Huť