1

Téma: HPI E Firestorm Brushless 5000kV 2SLipo

Ahoj tak konečně se mi podařilo natočit,jak řádí Firestorm s Havoc systémem od Nováka a 8,5 motorem a 2s Lipo... baterie je v držáku úplně vpředu

http://www.youtube.com/watch?v=VwVc_bP_yMc

2

Re: HPI E Firestorm Brushless 5000kV 2SLipo

To ti to teda letí  lol

3

Re: HPI E Firestorm Brushless 5000kV 2SLipo

Jezdí to moc pěkně taky pujdu do budoucna do střídáku ale strochu mě štve že se pořás staví na zadek. Pomohlo by dovážit předek?

4

Re: HPI E Firestorm Brushless 5000kV 2SLipo

Jezdí to moc pěkně taky pujdu do budoucna do střídáku ale strochu mě štve že se pořás staví na zadek. Pomohlo by dovážit předek?

tak ono se to staví podle toho jak tomu naložíš a taky podle toho na jakym si povrchu  wink každopádně si myslim že tahle kombinace je pro firestorm optimální...

5

Re: HPI E Firestorm Brushless 5000kV 2SLipo

tak ono se to staví na zadní i podle stavu pneu. Jak už sou trochu sjeté ( což je třeba po 2 - 3 baterkách na asfaltu lol ) tak už se pak nestaví vůbec.... A myslím, že dovažovat firestorma je blbost - jeho výho da je v lehkosti a obratnosti - a o to by pak přišel. Také by víc trpěl při nárazech vlivem větší hmotnosti. A když zatížíš předek, tak ti bude zadek plavat ještě víc....

6

Re: HPI E Firestorm Brushless 5000kV 2SLipo

S tím dovažováním myslím, že nejde o to, jestli zadek bude nebo nebude plavat, ale o to, aby se předek furt nezvedal...
každopádně 2wd buggyny ve předu dovažuje dost lidí..

Asso B44.1, Asso B44, Asso B4, Asso T3, Traxxas Slash 2WD, LRP Shark, HB Cyclone TC, Mini Inferno
Sanwa M11, elektronika LRP

7

Re: HPI E Firestorm Brushless 5000kV 2SLipo

hezkyyyy! hele od toho mista kde si jezdil tak asi 300metru bydlim co takhle se nekdy domluvit na jezdeni?

8

Re: HPI E Firestorm Brushless 5000kV 2SLipo

hezkyyyy! hele od toho mista kde si jezdil tak asi 300metru bydlim co takhle se nekdy domluvit na jezdeni?

není problém  wink ... poslal jsem ti icq do SZ ... jinak taky si myslim že dávat dopředu závaží je blbost ... všechno se dá poladit převodem a umístěním baterie  wink

9

Re: HPI E Firestorm Brushless 5000kV 2SLipo

Hoši co zvládne regulátor v základu. Nechci jít zatím do stříďáku a chci koupit motor ale nevím kolika závitový motor snese regulátor.

10

Re: HPI E Firestorm Brushless 5000kV 2SLipo

Hoši co zvládne regulátor v základu. Nechci jít zatím do stříďáku a chci koupit motor ale nevím kolika závitový motor snese regulátor.

já myslím, že tak max nějakou dobrou 17, níž bych nešel. Ono ten régl stejně není nic extra a moc vysoké proudy nepouští... Moc bych ale do těch stejnosměrných motorů neinvestoval... Jestli bys chtěl mužu ti přinést na vyzkoušení origo motor z AT10 ( 17z s výměnnýma uhlíkama)

11

Re: HPI E Firestorm Brushless 5000kV 2SLipo

Nové Videjko ze včerejšího poježdění

http://www.youtube.com/watch?v=w7FnE0ojWro

12

Re: HPI E Firestorm Brushless 5000kV 2SLipo

Nové Videjko ze včerejšího poježdění

http://www.youtube.com/watch?v=w7FnE0ojWro

Hudba gut, ale video nic moc. Slow motion je fajn vec, ale musi stihat kamera, je potreba tak 120 FPS a pak se na to da koukat :-)

13

Re: HPI E Firestorm Brushless 5000kV 2SLipo

no já bych chtěl víc FPS,ale TZ5 mi veme jen 30 v HD  smile